Přehled výstav
Rozhodčí | Třída | Plemeno |
---|---|---|
MVDr. Vladimír Fiala (CZ) | štěňat , čestná , veteránů , šampionů , vítězů , chovatelská , pracovní , otevřená , mezitřída , mladých , dorostu , užitková | Šeltie |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
DANNY od Belinky | dorostu | Velmi nadějný | 1 | ||
DANTE od Belinky | dorostu | Velmi nadějný | 2 | ||
OZZY Smaal Kim | dorostu | Velmi nadějný | 3 | ||
X-Walda ze Zlaté hvězdy | mladých | Výborný | 3 | ||
Medievals Tropical Sweet Dream | mladých | Výborný | 4 | ||
Redcliffe Gold Moravia Classic | mladých | Výborný | 1 | CAJC | |
FAIN FRIEND Chancy Remus | mladých | Výborný | 2 | ||
C. I. B. Käpäläkoplan Moonstone | mezitřída | Výborný | 1 | CAC , Národní vítěz (NV) , BOB | |
Cornet Black od Belinky | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Ch., Jch. Devil Chancy Remus | mezitřída | Výborný | 3 | ||
BEDUIN z Ďáblovy studánky | mezitřída | Velmi dobrý | 4 | ||
Ralph Gold Moravia Classic | mezitřída | Nedostavil se | - | ||
Ch., Jch. Flippie ze Skalní vyhlídky | otevřená | Výborný | 1 | CAC | |
Domino z Heřmanova dvora | otevřená | Výborný | 2 | res.CAC | |
Belmars Above N Beyond | otevřená | Výborný | 3 | ||
Ch. Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy | vítězů | Výborný | 1 | CAC |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
ROSEMARY ze Souhvězdí Orionu | štěňat | Velmi nadějný | 1 | ||
Vet.Ch. CARIOCA Sol Oriens | dorostu | Velmi nadějný | 2 | ||
OLÍVIA ze Souhvězdí Orionu | dorostu | Velmi nadějný | 3 | ||
BIBI BI Barabel | dorostu | Nadějný | 4 | ||
DAMBRA od Belinky | dorostu | Nadějný | - | ||
GIPSY GWENDA Fort Fox | dorostu | Velmi nadějný | 1 | ||
Nell Valentine Smaal Kim | mladých | Výborný | 4 | ||
FLURRY GOLD Lenfir | mladých | Velmi dobrý | - | ||
Afra Moravské srdce | mladých | Výborný | 1 | CAJC | |
Extáze z Ďáblovy studánky | mladých | Výborný | 2 | ||
DARKNESS BLUE z Říše fantazie | mladých | Výborný | 3 | ||
Azra z Magicznego Wzgorza | mezitřída | Výborný | 1 | CAC | |
Enny Keep Smiling z Heřmanova dvora | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Pretty Petty z Benešovské zahrady | otevřená | Výborný | 3 | ||
A3Ch CONNIE KISS Lenfir | otevřená | Výborný | 4 | ||
Recese z Ďáblovy studánky | otevřená | Není známo | - | ||
JCh. Zathee Sněžný tygr | otevřená | Není známo | - | ||
Aneli Gold Lenfir | otevřená | Výborný | 1 | CAC | |
MARKÝZA z Karlova hrádku | otevřená | Výborný | 2 | res.CAC | |
Ch. Kimona z Ďáblovy studánky | vítězů | Výborný | 1 | CAC , Národní vítěz (NV) | |
Alexandra Amor Real | vítězů | Výborný | 2 | res.CAC | |
CHARLOTA GOLD ze Sedlmajerovy vily | veteránů | Výborný | 1 | Nejlepší veterán |