Přehled výstav
Rozhodčí | Třída | Plemeno |
---|---|---|
Judit Korózs-Papp (HU) | všechny | Krátkosrstá kolie |
všechny | Dlouhosrstá kolie | |
Ruth Wagner (LUX) | všechny | Šeltie |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
Kristian Leneli | mladých | Výborný | - | ||
Dangerous Blue Zátoka snů | mladých | Výborný | 3 | ||
Artus Martheline | mladých | Výborný | 1 | CAJC , Nejlepší mladý plemene | |
Kalimero Leneli | mladých | Výborný | 4 | ||
Dantés vom Feueropal | mladých | Výborný | 2 | ||
Diamondfox Miracle Of Blue Sky | mezitřída | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOS | |
Cu-Chaorach Treun Soroli | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Scotty Krásná louka | otevřená | Výborný | 1 | CAC | |
Hejsa Aylax Leneli | šampionů | Výborný | 1 | CAC , res.CACIB |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
Airelle en noir Lago Benea | mladých | Výborný | 1 | CAJC | |
Calamita z Pohádkové vysočiny | mladých | Výborný | 2 | ||
Ch. Biemme Daff Fun dog | mezitřída | Výborný | 1 | CAC | |
Diamondfox Miracle Of Stardust | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Diamondfox One Secret Of Fox | otevřená | Výborný | 1 | CAC , res.CACIB | |
C.I.B Tia Krásná louka | šampionů | Výborný | 2 | res.CAC | |
Chyť si mě Leneli | šampionů | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOB |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
C.I.B. Snou Taun Jardian Fiery Star | dorostu | Velmi nadějný | 1 | ||
Ivar Black z Dančí louky | mladých | Velmi dobrý | 4 | ||
Hucklebery for Quida Chytrá Kráska | mladých | Výborný | 3 | ||
Rendez-Vous Ever After | mladých | Výborný | - | CAJC , Nejlepší mladý plemene | |
Monsolina Mister X | mladých | Výborný | 2 | ||
Hell Boy from River Agara | mezitřída | Velmi dobrý | - | ||
Arow Amazing Cherub Sitija | otevřená | Výborný | 4 | ||
Ch. Lost in Time Leawrey | otevřená | Výborný | 1 | CAC , res.CACIB | |
Lust For Live Leawrey | otevřená | Výborný | - | ||
JCh. Ch. Most Majestic Protector | šampionů | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOB | |
Ch. Canterbury Tale von der Ischlerbahn | šampionů | Výborný | 3 |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
Fridens Snowwhite | mladých | Výborný | 3 | ||
Rise and Shine Ever After | mladých | Výborný | 2 | ||
Arien z Čirého pramene | mezitřída | Výborný | 3 | ||
Meredith Leawrey | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Monsolina Frut Of Sun | otevřená | Výborný | 3 | ||
Iren Fredina Agi | otevřená | Výborný | - | ||
Lost And Found Ever After | otevřená | Výborný | 4 | ||
Amber Firefly Mia of Sitija | otevřená | Výborný | 2 | res.CAC | |
JCh. CZ Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky | otevřená | Výborný | - | ||
Vanilla Heat Modrý Iris | šampionů | Výborný | 2 | res.CAC |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
Bow z Diouškova Ráje | mladých | Výborný | 1 | CAJC , Nejlepší mladý plemene | |
XS Perla z Polabí | mladých | Nedostavil se | - | ||
C.I.B. Jeri z Dače | mladých | Výborný | 2 | ||
Lexaurin von Schnappi Schnapp | mladých | Velmi dobrý | 3 | ||
Exclusions ze Skalní vyhlídky | mezitřída | Výborný | 1 | CAC | |
Claude od Bezdynky | mezitřída | Velmi dobrý | 2 | ||
Laurel Luck Znad Antalowskiego Potoku | otevřená | Výborný | 3 | ||
LEMON Manepo Ideál | otevřená | Velmi dobrý | 4 | ||
Coach Carter Maralumi | otevřená | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOS | |
J Ch, Ch CR., Klub. Ch After Forever Sparks of the Tempest | šampionů | Výborný | 2 | res.CAC | |
Czarodziej z Solnej ziemi | šampionů | Nedostavil se | - | ||
DANTE od Belinky | veteránů | Výborný | 1 | Nejlepší veterán plemene |
Pes | Třída | Ocenění | Pořadí | Tituly | Tituly dodatek |
---|---|---|---|---|---|
Enya Lovesome | štěňat | Velmi nadějný | 1 | ||
Kassiopeia z Ďáblovy studánky | dorostu | Velmi nadějný | 1 | ||
Ch. Fine Design ze Skalní vyhlídky | mladých | Velmi dobrý | 2 | ||
Feyanad Sněžný tygr | mladých | Velmi dobrý | 1 | ||
Jizerka von Schnappi Schnapp | mezitřída | Velmi dobrý | 4 | ||
Abbygail Jewel od Ritušky | mezitřída | Velmi dobrý | - | ||
Amaya Ruby od Ritušky | mezitřída | Výborný | 2 | res.CAC | |
Rozárka Stříbrné doly | mezitřída | Výborný | 3 | ||
Gold Fever z Ďáblovy studánky | mezitřída | Výborný | 1 | CAC | |
Jessie Moravské srdce | mezitřída | Velmi dobrý | - | ||
Nangie Nymph ze Shetlandů | otevřená | Velmi dobrý | - | ||
CELESTE z Lomu ve skále | otevřená | Výborný | - | , | |
Clea od Bezdynky | otevřená | Výborný | - | ||
Fixed Star z Ďáblovy studánky | otevřená | Výborný | 1 | CAC | |
Cool Lady Maralumi | otevřená | Velmi dobrý | - | ||
Ishar Moravské srdce | otevřená | Výborný | 4 | ||
MIX UP MEMORY Fort Fox | otevřená | Výborný | 3 | ||
Ch. Cesmína z Gröbovské vinice | šampionů | Výborný | 4 | ||
Larra Lin Manepo Ideál | šampionů | Výborný | 1 | CAC , CACIB , BOB | |
Like a Luna ze Shetlandů | šampionů | Výborný | 3 |